Szlaki: 85,49 zł
  • −10 %
ALBI

Szlaki

w magazynie więcej niż 5 szt
Czy spotkamy się na szlaku? więcej informacji o produkcie

94,99 zł Cena regularna.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 85,49 zł
−10%
85,49 zł

Opis: Szlaki

Witajcie na szlaku!

Mamy nadzieję, że ta gra zainspiruje was do pieszych wędrówek i odkrywania natury. W grze SZLAKI zbieracie kamienie, liście i żołędzie. Pamiętajcie jednak, żeby z wędrówek po prawdziwych szlakach zbierać do domu tylko miłe wspomnienia;)

Podczas gry będziecie wędrować tam i z powrotem po szlaku. W każdej turze poruszacie swojego turystę po szlaku, zbieracie zasoby i robicie zdjęcia. Na swojej drodze możecie napotkać niedźwiedzia, który zapewni wam dodatkowe bonusy. Na początku i na końcu szlaku możecie wymienić zebrane zasoby na odznaki, zanim rozpoczniecie drogę w przeciwnym kierunku.

Za każdym razem, gdy ktoś dociera do końca szlaku, słońce wędruje ku zachodowi. Płytki szlaku spowite zmierzchem zapewniają więcej zasobów, ale nie będzie to trwało wiecznie. Kiedy słońce całkiem zajdzie za horyzontem, nastąpi koniec gry.

Uwaga: SZLAKI to samodzielna gra. Nie można jej łączyć z grą podstawową "Parki".

 

ELEMENTY GRY

5 płytek szlaku                        1 płytka początku szlaku

1 płytka końca szlaku             1 ptasie trofeum

1 kość natury                          4 manierki

1 znacznik niedźwiedzia         4 turystów

15 znaczników żołędzi           1 znacznik słońca

15 znaczników liści                42 karty odznak

15 znaczników kamieni          32 karty zdjęć

Właściwości

Kod produktu 70696
EAN 8590228064868
Numer katalogowy RSO
Czas gry (minuty) 20 - 40
Liczba graczy 2 -4
Wiek 10+

Wymiary produktu

Szerokość 120 mm
Głębokość 47 mm
Wysokość 173 mm
Waga 373 g

Zobacz również

Opinie 1 ×

Opinie 5

1 x

100 % klienci polecają

1 oceny użytkowników

Czy masz doświadczenie z tym towarem?

Napisz recenzję, aby pomóc innym wybrać.

Przejrzyj zasady

Napisz recenzję
Klient
WRoliMamy.pl
Niepotwierdzony zakup w naszym sklepie W przypadku tej recenzji, zakup nie został potwierdzony w naszym sklepie internetowym.
Gra Szlaki jest także dopracowana pod kątem mechaniki. Łączy w sobie elementy przydzielania robotników i zbierania zestawów. Choć można powiedzieć, że to klasyczna ściganka ze zbieraniem „grzybków”, ma jednak w sobie to „coś”, co przyciąga i długo nie pozwola o sobie zapomnieć. Na jednej rozgrywce się nie skończy, co potwierdzają słowa dzieciaków, gdy podliczymy punkty i wyłonimy zwycięzcę, – gramy jeszcze raz?
Gra Szlaki na dobre zadomowiła się na naszym stole. Polecam, szczerze, z ręką na sercu!
Więcej na stronie https://wrolimamy.pl/gra-szlaki-tam-i-z-powrotem-recenzja/
  • Piesze wędrówki to coś, co nasza rodzina wręcz uwielbia. To najchętniej wybierana aktywność, nie tylko latem. Tym bardziej nie mogło nas zabraknąć na płytkach gry Szlaki. Naszym zadaniem jest odkrywanie i podziwianie piękna natury, zbieranie żołędzi, kamieni i liści, zdobywanie odznak. Jednak to nie wszystko. W trakcie wędrówki warto robić zdjęcia i wypatrywać ptaków. Ciekawe, kto z Was byłby najlepszym obserwatorem?
  • Gra Szlaki to z pozoru lekki, rodzinny i przyjemny tytuł, który umili nie tylko wieczory. Grając z młodszym pokoleniem, jest bardzo spokojnie, nikt sobie na szlaku nie przeszkadza, wręcz odwrotnie, wzajemnie sobie pomagamy. Na wszelkie próby złośliwości, takie jak wykorzystanie manierki, by przeskoczyć kilka pól, reagują krzykiem i nie pozwalają wykonać ruchu, bo gra zbyt szybko się skończy. Końcowy efekt wygląda tak, że te małe cwaniaki wygrywają w cuglach. Grając w dorosłym gronie, jest nadal nad wyraz przyjemnie, ale jest zdecydowanie więcej okazji do negatywnych interakcji, podkradania sobie odznak, wykorzystywania manierki, czy misia.
  • Graliśmy zarówno w dwuosobowym składzie, jak i pełnym. Za każdym razem rozgrywka była inna. Choć do dyspozycji mamy tylko pięć płytek szlaku, nie mieliśmy odczucia, że wieje nudą. Duża liczba kart odznak i zdjęć sprawia, że rozgrywka w grę Szlaki jest bardzo losowa i dynamiczna. Im więcej graczy, tym łatwiej o wyczerpanie zapasów kamieni, liści i żołędzi. Przy czteroosobowym składzie czasem ich naprawdę brakuje!
  • Graficznie gra urzeka pod każdym względem. Piękne grafiki na płytkach i kartach zdjęć sprawiają, że wybranie odpowiedniego kadru trwa trochę dłużej. Znajdziemy tam widoki z siedmiu narodowych parków Stanów Zjednoczonych, co jest świetną okazją do ukazania dzieciakom różnorodności nie tylko tych odległych ostoi natury, ale także rodzimych. Lekcja geografii jak znalazł.
  • brak

Dyskusja

Czy masz pytanie dotyczące produktu „Szlaki“?

Napisz do nas, chętnie Ci odpowiemy.

Napisz pytanie
W górę