Gloomhaven: 584,99 zł
Darmowa dostawa
 • −10 %
ALBI

Gloomhaven

Dostępne od 15.10.2023
Gloomhaven zapewnia epicką historię, jakiej nie oferuje żadna gra. więcej informacji o produkcie

649,99 zł −10%
584,99 zł

Opis: Gloomhaven

Gloomhaven - EDYCJA POLSKA

Gloomhaven to gra kooperacyjna, w której gracze będą walczyć z potworami i realizować swoje indywidualne cele. Gra toczy się w trybie kampanii, podczas której grupa graczy korzysta z Księgi Scenariuszy, przechodząc kolejne przygody i wraz z postępami odblokowując nowe elementy. Każdy poznany scenariusz może również posłużyć jako osobna misja rozgrywana poza kampanią.

Oto kooperacyjna gra taktyczna, stworzona przez miłośnika ekonomicznych gier Euro, w której wspólnymi siłami przedzieramy się przez nieustannie ewoluujący świat fantasy, rozgrywając kampanię fabularną na przestrzeni wielu sesji.Każdy gracz wciela się w postać twardego najemnika posiadającego unikalne zdolności i własną motywację. Razem tworzą drużynę, która będzie walczyć ramię w ramię na przestrzeni serii scenariuszy, których fabuła zmieniać się będzie wraz z podejmowanymi przez graczy decyzjami. Podczas pojedynczych przygód, postaci graczy staną oko w oko z rozmaitymi przeciwnościami, od zwierząt, przez pułapki, po zmęczenie. Każdy scenariusz oferuje głębokie taktyczne dylematy, gdzie zachowanie i użycie w odpowiednim momencie konkretnej karty zdolności może zaważyć na powodzeniu całej wyprawy.
Gloomhaven posiada zaawansowany system walki oparty na dobieranych kartach, pozbawiony losowości kostek, a także w pełni zautomatyzowanych przeciwników, o charakterystycznych i różnorodnych wzorcach zachowań.Wewnątrz tego dziesięciokilogramowego opakowania znajdziecie pełnoprawną kampanię fabularną o niespotykanej dotąd skali i głębi. Gloomhaven to wyjątkowe dzieło, łączące najlepsze cechy gier kooperacyjnych, taktycznych i przygodowych, teraz z poprawioną instrukcją i komponentami.

Gloomhaven zapewnia epicką historię, jakiej nie oferuje żadna gra.

Najlepsza gra na świecie wg boardgamegeek.com
Uwaga: gra waży 10 kg.

Gloomhaven zawiera:

18 szczegółowych figurek, ewoluującą mapę świata, 112 scenariuszy, 17 grywalnych postaci, ponad 1700 kart, 47 różnych rodzajów wrogów i zasady.

Zobacz również

Recenzje

Czy masz doświadczenie z tym towarem?

Napisz recenzję, aby pomóc innym wybrać.

Napisz recenzję

Dyskusja

Czy masz pytanie dotyczące produktu „Gloomhaven“?

Napisz do nas, chętnie Ci odpowiemy.

Napisz pytanie
 • Witam,
  Gdzie znajduje się dodatkowy scenariusz \"koniec świata\", który miał być dołączony do zamówionej gry?
  Klient
  Klient,
 • Czy jest planowany dodruk?
  Klient
  Klient, 1 odpowiedź
  • Tak, planujemy dodruk gry

   Odpowiedź e-shopu - E-shop, 1 odpowiedź
   • Czy poza Gloomhaven, planowany jest również dodruk dodatku Zapomniane Kręgi?
    Klient
    Klient,
 • Dzień dobry! Czy planujecie jeszcze jakiś dodruk Gloomhavena?
  Klient
  Klient, 1 odpowiedź
  • Tak, planujemy dodruk:)
   Odpowiedź e-shopu - E-shop,
 • Dzień dobry,
  W jaki sposób mogę kupić grę Gloomhaven w przedsprzedaży?
  Cena i data dodruki na stronie mi odpowiada.
  Klient
  Klient, 1 odpowiedź
  • Dzień dobry, niestety nie prowadzimy przedsprzedaży. Czekamy, kiedy gra będzie fizycznie w naszym magazynie i ruszamy ze sprzedażą. Polecamy zapisać się na powiadomienie o dostępności na karcie produktu.
   Odpowiedź e-shopu - E-shop,
 • Witam czy podana data \"Dostępne od 15.10.2023\" to rzeczywiście planowany dodruk czy bot wstawiający produkt się zawiesił :D Przyznam że przygarnąłbym kopię :(
  Klient
  Klient, 1 odpowiedź
  • Jest to przewidywana data dostępności gry już do sprzedaży z naszego magazynu:) polecamy zapisać się na powiadomienie o dostępności gry na karcie produktu.
   Odpowiedź e-shopu - E-shop,
W górę